نتایج جستجو برای عبارت :

کارگاه مشق شب پنجم / جمعه 23 اسفند 98

پیش بینی وضعیت جوی استان در چند روز آینده :
طی امشب همچنان سرما و یخبندان در مناطق کوهستانی 
طی جمعه 16 اسفند و شنبه افزایش دما
از عصر شنبه تا اواخر یکشنبه افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک،  بارش پراکنده ( در ارتفاعات احتمال رگبار برف) پیش بینی می شود. 

بازم اسفند و گردوخاک.اَه:|
همسر میگه چرا تو همیشه انتظار داری آب و هوای اینجا تغییر کنه؟! می گم نمی دونم!! :)
از اونجا که به قول صاد اسفند همون پنجشنبه ایه که فرداش جمعه ست و از جمعه خیلی بهتره 
و از طرفی تو این اوضاع حوصله ی هرکاری هست الا درس خوندن بیاین اهنگ های پیشنهادیتون رو برای پلی لیست فصل بهار این پایین بی زحمت کامنت بذارین تا دور هم یه پلی لیست درست کنیم به امید فردا، به امید بهار ، به امید روزهای خوب :)

روزای آخر ساله ... دیروز جمعه 24 اسفند با دوستان خانوادگی رفتیم هتل کوثر برای ناهار ...
با اینکه هنوز خیلی کار دارم ولی چند روزه سعی می کنم فیلم ببینم ...
چند شب پیش فیلم " با او حرف بزن " رو دیدم ... جالب بود ...
امروز شنبه بعدازظهر 25 اسفند ، فیلم روما رو دیدم ... توی یه قسمت از فیلم گریه ام گرفت ...برای مظلومیت کلئو و همه ی زنها ... ولی در کل زنهای قوی ای بودند ... زنهایی که می دونستند باید با قدرت و تمرکز چطوری روی پای خودشون بایستند ...
یه فیلمهای دیگه ای هم ه
بنابه درخواست جمعی از پژوهشگران و دانشجویان مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، کارگاه پیشرفته و عملی مقاله نویسی برای تمامی علاقمندان در زمینه های مختلف علمی در مورخه 9 اسفند ماه 1398 در اردبیل برگزار خواهد شد. 
علاقمندان برای ثبت نام ، متن اطلاعیه مربوط به کارگاه را مطالعه نمایند.

امروز جمعه،10 اسفند 1397
من عاشق نوشتنم،مخصوصا نوشتن حرف های بی سر و تهـ ی که از ذهن شلوغم رد می شن ...
نزدیک به یازده شب ه و منم منتظرم فیلم م دانلود بشه و نت ر خاموش کنم و فیلم ببینم...
الان هم در حالیکه تو یه دستم لیمو شیرین ه و کم کم مزه مزه ش می کنم،دارم می نویسم بلکه خالی بشم از حجم حرفای نگفته ...
جمعه احوال عجیبی دارد
هر کس از عشق نصیبی دارد
در دلم حس غریبی جاری است
و جهان منتظر بیداری است
جمعه، با نام تو آغاز شود
یابن یاسین همه جا ساز شود
جمعه یعنی غزل ناب حضور
جمعه میعاد گه سبز حضور
جمعه هر ثانیه اش یکسال است
جمعه از دلهره مالامال است...
 ابر چشمان همه بارانی است
عشق در مرحله پایانی است
کاش این مرحله هم سر می شد
چشم ناقابل ما تر می شد...
آن رفیق برسعادت جمعه هاست/زمزم خوب عنایت جمعه هاست/اهل بیت مصطفی را یادمان/گلشن نیک امامت جمعه هاست/لذت دیدار دارد بندگی/وقت شیرین عبادت جمعه هاست/گریه دارد شیعه برصاحب زمان/ندبه خوانش برصداقت جمعه هاست/درنمازجمعه وحدت گل کند/همدم نور وهدایت جمعه هاست/شورهم عهدی مابا رهبری است/یاورناب ولایت جمعه هاست/ازامام وازشهیدان یادکن/یادمان برشهادت جمعه هاست/هر غروب جمعه ای دلگیرشد/بهرزهرا هم ارادت جمعه هاست/کن دعا بهر ظهور مهدوی/لطف مولابا رضایت ج
تمام طول هفته را منتظری تا جمعه برسه، چه روزهای پرکار و پر تنش و چه روزهای آرام و بی صدا. فکر میکنی جمعه روز خاصی هست، یک اتفاق نو رخ میده، یا کلی استراحت میکنی و خستگی کل هفته از تنت درمیره اما جمعه میرسه و تازه دلتنگ روزهای هفته میشی! شاید واقعا جمعه ها هیچی نداره جز دلتنگی. جمعه ها سوت پایانه، جمعه ها آخر جاده است!
اما با این حال روزهای هفته با یک دلخوشی سپری میشه، دلخوشیه رسیدن جمعه ای که تو میخوای!
پنجم مردادایران یادمانی از امام/از شهیدانش رسیده سوی ملت این پیام/چله آمد مومنین را از نماز جمعه ها/برامام ورهبرما باادب آیدسلام/زمزم عشق وبصیرت شیعه را دائم رسد/نعمت ایزد برای ملت ایران تمام/گوهرخوب ولایت قلبها راپرکند/درمصلاها شکوه وحدتش با یک کلام/هم زسوی رهبری وهم پیام ملت است/این نمازجمعه باشد حامی کل نظام/گام دوم راولایت بهر ما تفسیرکرد/جمعه باشورجوانی میشود دلهابکام/رهبرفرزانه ما دل هدایت میکند/چون گرفته حضرت او بهرکشوراین زمام/ر
جمعه یعنی بندگی برکردگار/جمعه یعنی بهترین در روزگار/وقت زیبای پرستش سررسید/جمعه یعنی لطف آن پروردگار/کن مناجات ودعا وقت سحر/جمعه یعنی بهرشیعه افتخار/هستی ازاحمد وآل مصطفی است/جمعه یعنی صبح آن شو بی قرار/برولایت کن توسل تابه شب/جمعه یعنی لطف هایی آشکار/هرنمازجمعه اش گلبانگ حق/جمعه یعنی اشک برروی نگار/سخت گشته مسلمین را دوریش/جمعه یعنی میرسد فصل بهار/روز موعود وظهور مهدی است/جمعه یعنی بهرشیعه انتظار/
اسفند هم آمد ولی روز تولدم همراهش نیست! مانده ام با تولدی که روزی ندارد! ای اسفند بگو کجا روز تولدم را جا گذاشته ای تا به سمتش رهسپار شوم. ای اسفند، نشانی از روز تولدم بده. نگو باید یک سال دیگر به انتظار آمدنش بنشینم. ابراز ناراحتیت این دل پر خون را آرام نمی کند، سه سال شده و هر سال قول سال بعدی را می دهی! اسفند، نگاه کن، سال دارد به اتمام می رسد و من دلیلی برای جشن گرفتن ندارم. محدثه از من می پرسد؛ تولدت کی هست؟! جوابش را چه بدهم؟! بگویم: اسفند آخری
و اسفند میرود که به خط پایان برسد،
دوان دوان و خسته، هول و بی قرار،
در انتظاری گیج و مبهم،
چه ماه غریبیست این اسفند،
چقدر شبیه زندگیست این اسفند،
گویی نیامده که باشد، آمده که برود،
اصلاً انگار برای تمام شدن شروع شده است .
و من عابر پیاده این روزهای پایانی سال،
پشت چراغ های قرمز تردید و تصمیم ها،
چشم انتظار حادثه چراغ سبزم،
شاید اجازه عبور پیدا کنم .
و چه ماه غریبیست این اسفند،
پاک و ساده و بی آلایش،
خسته از ۳۶۵ روز دویدن،
سال را تمام می کند.
شای
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
بنابه درخواست جمعی از دانشجویان مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و پژوهشگران در علوم مختلف، کارگاه عملی و پیشرفته مقاله نویسی در 9 اسفند ماه 1398 در اردبیل برگزار خواهد شد. علاقمندان می توانند نسبت به ثیت نام و شرکت در این دوره آموزشی منحصربفرد اقدام نمایند.

عزت اسلام وقرآن درمرام جمعه ها/وحدت وشورحماسه درکلام جمعه ها/باولایت محوری شد یاری دین نبی/لشکری گشته فراهم باپیام جمعه ها/هرنمازجمعه آن بابصیرت آمده/درمصلی سوی مهدی شدسلام جمعه ها/خطبه اش دارد سفارش سوی تقوا وهدف/معرفت حاصل بگردد بهرگام جمعه ها/برعبادتهای ایزد میدهد اخلاص را/یاوری برولایت شدبکام جمعه ها/کن دعااز بهرمهدی تاظهورش سررسد/چونکه باشدحضرت اوآن امام جمعه ها/
حضرت باقر ع فرمود هرکه  درمکه قران رااز این جمعه. تا جمعه  دیگر ختم کندیا در کمتر ازاین زمان یا بیشتر باشد ولی ختم و پایانش در روز جمعه باشد. برای او اجر و حسنه نوشته شود از اولبن جمعه ای که در دنیا بوده تا اخرین جمعه ای که در دنیا  هست و اگر در روزهای.   دیگر نبز ختم کند چنبن است  واین اجر برای او هست
انتظاریوسف زهرا نشان جمعه هاست/عشق مابرحضرتش هردم امان جمعه هاست/درتکاپوی حقیقت هست مهدی لطف حق/آن گل نرگس ولی درنهان جمعه هاست/چشمها اندرفراقش مثل یعقوب نبی/سوی یوسف عاشقی لطف عیان جمعه هاست/ازتباراهل بیت ودلبر آدینه ها/تیرحق مولابه دنیادر کمان جمعه هاست/اشک چشمان بهاری شیعه رامعناکند/جاودانه عاشقیها در بیان جمعه هاست/دشمنان دین احمد خنجر از رو بسته اند/باولایت تاشهادت درتوان جمعه هاست/ملت ایران ورهبر سوی او آماده باش/لشکری بهرش فراهم
چگونه میتوان از بیماری پنجم پیشگیری کرد؟ گاهی اوقات بروز بیماری های عفونی به دلیل عوامل خاصی در کودک یا باکتری است، اما اغلب پزشکان دلایل را درک نمی کنند. برخی از عوامل مهم در کودک عبارتند از سن، ایمنی، تغذیه، آرایش ژنتیکی و سلامت عمومی.
منابعی از لینک ها و سایت ها:

بیماری پنجم

راه درمان بیماری پنجم

عوارض بیماری پنجم

تشخیص بیماری پنجم کودکان

ادامه مطلب
چگونه میتوان از بیماری پنجم پیشگیری کرد؟ گاهی اوقات بروز بیماری های عفونی به دلیل عوامل خاصی در کودک یا باکتری است، اما اغلب پزشکان دلایل را درک نمی کنند. برخی از عوامل مهم در کودک عبارتند از سن، ایمنی، تغذیه، آرایش ژنتیکی و سلامت عمومی.
منابعی از لینک ها و سایت ها:

بیماری پنجم

راه درمان بیماری پنجم

عوارض بیماری پنجم

تشخیص بیماری پنجم کودکان

ادامه مطلب
اگر هر روز در زندگیم یک چیز خوب از آدم ها یاد بگیرم، هر سال یک عالم چیز خوب از اطرافیان یاد گرفته ام. نمونه اش هین روز جمعه دوم اسفند است که موقع رأی دادن به پسر گفتم: انگشت نزن؛ کرونا می گیری! خیلی محکم و البته با ادب و آرامش جواب داد: کربلا می گیرم...
رو حساب حرف اولیه که زده بودیم و بمن گفته بود قرار بود که 13 اسفند برگرده ینی فردا!
اما دو روز پیش گفت که 16 اسفند برمیگرده و این ینی پنجشنبه. خب من دلمو خوش کرده بودم که این هفته میبینمش و کلی خورد تو ذوقم!
حالا باید تا هفته بعد صبر کنم که خیلی کار سختیه!
خیلی دلم براش تنگ شده، خیلی جاش خالیه..
تور یک روزه رایگان! گردشگری از تهران به گیلان در روز انتخابات؟! ؟ 
آگهی تبلیغ تور یک روزه رایگان سفر به گیلان با امکاناتی همچون وسیله تقلیه توریستی، صبحانه، نهار، بیمه و راهنمای طبیعت گردی در گروه هوادارای نامزد معروف یکی از حوزه های انتخابیه در غرب گیلان منتشر شده‌است 
در این تبلیغ چنین آمده است: تور یکروزه گیلان گردی – دوم اسفند ماه – حرکت: جمعه ۴ صبح از میدان آزادی – برگشت جمعه ساعت ۲۴ در میدان آزادی – بازدید از روستای …… – گشت و خرید
لایسنس نود 32 جمعه 29 آذر 98 لایسنس رایگان نود 32 جمعه 29 آذر 98 نود 32 جمعه 29 آذر 1398 کلید نود 32 جمعه 29 آذر 1398 لایسنس نود32 98/9/29 جدیدترین سریال نود 32 98/9/29 کد جدید نود 32 98/9/29 سریال روزانه نود 32 جمعه 29 آذر 98 آخرین کلید نود 32 جمعه 29 آذر 98 سریال نامبر رایگان نود 32 جمعه 29 آذر 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/09/29 لایسنس نود 32 یکساله رایگان جمعه 29 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart security License key code serial 2019/12/20
ACS4-XGH5-
اوضاع اسف باریه!سرما خوردگی، بدن درد، ابریزش بینی، بالا رفتن فشار خون، مرگ مادرزن...
روز جمعه برای گریز از تنهایی به سرکار اومدم. به همه اینها یه غروب جمعه بدون تو هم، اضافه کن. فکر نمیکنم دیگه چیزی باقی مونده باشه. به قول فرهاد؛ جمعه حرف تازه ای برام نداشت هرچی بود، پیش تر از اینها گفته بود!

✨✨✨✨ 
✳ زمان غسل جمعه ✳
وقت غسل جمعه از اذان صبح است تا :
✅ آیات عظام خامنه ای ، مکارم ، وحید : تا اذان ظهر و بعد از ظهر به نیت ما فی الذّمه انجام دهد.
✅ آیت الله سیستانی : غروب آفتاب .
↙ توجه :  اگر در روز جمعه غسل نکنند مستحبّ است از صبح شنبه تا غروب، قضاى آن را به جا آورند و کسى که مى ترسد در روز جمعه آب پیدا نکند مى تواند روز پنجشنبه غسل را به نیّت مقدّم داشتن انجام دهد.
✳ همه مراجع: می ‏تواند قضاى غسل جمعه را صبح شنبه تا غروب به جا آورد ولى قض
این اخر هفته ای که گذشت بسی پربار و جذاب بود،از کارگاه ترانه با اهورا ایمان که هرچقد از شخصیت و منشش بگم کم گفتم، اونقدری این بشر روح شاعرانه داره که دلت میخواد همینطور حرف بزنه و تو گوش بدی و لذت ببری تا افتتاحیه روز جمعه،سخنرانی دکتر مهدوی که مولاناشناس هست و انقد خوب حرف میزد که آدم برخلاف سخنرانیای دیگه که خسته کنندس حظ میکرد از طرز تفکر و صحبتش...گروه آقای سماع که اجرای اپراشون فوق العاده بود به معنای واقعی و رقص سماعی که آدمو مسخ میکرد و
⏳⏳کارگاه مجازی
موضوع : تند خوانی
اهمیت و فواید تند خوانی چیست
کاربرد مهارت « تندخوانی » بیش از موارد دیگر است.
کامل کردن روش مطالعه و افزودن به کیفیت آن،
مرور کردن مطالب گذشته، 
جانشین سازی روش تندخوانی با روش مطالعه  فایل پاورپوینت کارگاه تند خوانی خدمت دوستان تقدیم میشود.
#پیشنهاد_دانلود
#کارگاه_تندخوانی

بعضی از موارد این کارگاه
ادامه مطلب

بسم رب الشهداء و المجاهدین
   ⚔گروه ویژه رزمی سپهبد شهید⚔حاج قاسم سلیمانی
از مجموعه جلسات دوره تخصصی تربیت نیروی ویژه
عنوان کلاس : کارگاه صحیح بیاندیشیم
بامربیگری: شیخ مهدی یوسفی
زمان : جمعه هاساعت 10 صبح ، کلاس رأس ساعت شروع خواهدشد. مکان : پایگاه بسیج شهیدکارگربرزیقلم و دفتر فراموش نشه
پایگاه ویژه رزمی شهیدکارگربرزی@kargarbarzi www.cargarbarzi.blog.ir

بسم رب الشهداء و المجاهدین
   ⚔گروه ویژه رزمی سپهبد شهید⚔حاج قاسم سلیمانی
از مجموعه جلسات دوره تخصصی تربیت نیروی ویژه
عنوان کلاس : کارگاه صحیح بیاندیشیم
بامربیگری: شیخ مهدی یوسفی
زمان : جمعه هاساعت 10 صبح ، کلاس رأس ساعت شروع خواهدشد. مکان : پایگاه بسیج شهیدکارگربرزیقلم و دفتر فراموش نشه
پایگاه ویژه رزمی شهیدکارگربرزی@kargarbarzi www.cargarbarzi.blog.ir
دومین کارگاه پژوهشی «تحقیق اصلی درسی» امروز ?? اسفند ساعت ?? در حسینیه مدرسه برگزار شد.
در این کارگاه از استاد حجت الاسلام و المسلمین موسعلی، معاون پژوهش مدرسه امام کاظم علیه السلام استفاده و طلاب محترم پایه های ?و?و?و? بهره مند شدند.
لازم به یادآوری است که فرمهای مخصوصی جهت نظم بخشی و پیگیری کاربردی کارگاه طراحی و در اختیار طلاب قرار گرفت.

سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98)
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98) با پاسخ
سوالات بانک پاسارگاد در سال ۹۸ (جدید اسفند 98)
نمونه سوالات بانکها در سال 98 (عمومی و تخصصی)

نمونه سوالات بانکی

سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند ۹۸ (جهت دانلود کلیک کنید)
یوزرنیم و پسورد نود 32 جمعه 29 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/29 نود32 98/9/29 یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/29 جمعه 29 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 جمعه 29 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 جمعه 29 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 جمعه 29 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 جمعه 29 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/09/29 یوزرنیم و پسورد نود32
کارگاه مقاله نویسی (با هدف آشناشدن شرکت کنندگان باساختار یک مقاله علمی استاندارد و مراحل نوشتن آن بصورت کامل) ، روز پنجشنبه 24 بهمن 1398 برگزار خواهد شد.
مهلت ثبت نام تا 23 بهمن ماه می باشد.
جهت ثبت نام به اطلاعیه مربوط به کارگاه مراجعه فرمایید.
مطمئن باشید این دوره یکی از قوی ترین و مفیدترین کارگاه مقاله نویسی مطابق با استاندارد های علمی بروز دنیا می باشد. بنابراین توصیه می کنیم از فرصت استفاده نمایید.
با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

گلشن دیداردارد جمعه های انتظار/مجمع ابراردارد جمعه های انتظار/ای خوش آن صبحی که باشدجلوه گاه برفرج/عاشق بسیاردارد جمعه های انتظار/درتکاپوی وصالش صبح وشب آماده باش/زمزم ایثاردارد جمعه های انتظار/اشک چشمان بهاری جاری بامعرفت/شیعه بسیار داردجمعه های انتظار/جمکران حضرت اومملو ازعاشقان/پیرو بیدارداردجمعه های انتظار/ازبر روز ظهورش زمزم آمادگی است/این همه آثاردارد جمعه های انتظار/با بصیرت سوی دریای ولایت پاگذار/ازبرش سرداردارد جمعه های انتظ
جواب فعالیت های علوم پنجم
گام به گام علوم پایه پنجم ابتدایی
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : علوم | موضوع : گام به گام | نویسنده : نمره برتر
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پنجم ابتدایی

جواب فعالیت های علوم پنجم : یکی از درس های مهم و کاربردی در پایه پنجم مربوط به درس علوم میباشد . در این مطلب برای شما گام به گام علوم پنجم را آماده کرده ایم . گام به گام پنجم درس علوم با جواب میباشد که در لینک زیر به صورت رایگان در اختیار
با همکاری مرکز فناوری اطلاعات دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف اولین کارگاه Metasploit پیشرفته در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸، از ساعت ۹ الی ۱۷ برگزار شد.
این دوره با نام ارزیابی امنیت شبکه به کمک Metasploit و با هدف آشنایی شرکت کنندگان با تکنیک‌های مدرن پویش و نفوذ به شبکه و روش‌های مقابله با آنها برگزار شد.
متااسپلویت پرکاربرد‌ترین Framework متن باز (Open Source) تست نفوذ است که با استفاده از آن می‌توان آسیب‌پذیری های موجود در سیستم‌ها
از جمعه ها بی زارماسمونش غم داره . غروبش ماتم داره و من در این شرایط غمگین ترین مخلوقم .
جمعه ها رو باید شست . باور کنید بلد نیسم باید با جمعه چکار کرد .
خسته ام. و این ب طرز خنده داری مزحکه.
کاش بشر می تونست زندگی رو جلو عقب کنه هر لحطه ان را به گونه ای که دلش ارام میگرفت دنبال کنه .من شدیدا دلم میخواد زندگی های مختفلی تجربه کنم . شهر و کشور های مختلف ادم های مختلف کار های مختلف .چ بد ک یک بار هستم .

سلام علیکم
کانون فرهنگی و تبلیغی ندای عصر با افتخار آمادگی دارد در موضوعات زیر دوره ، کارگاه و همایش علمی برگزار نماید:

1- دوره آشنایی با نهج البلاغه
2- دوره کامل آموزش روش پژوهش
3- دوره اموزشی مقاله نویسی
4- سبک زندگی اسلامی
5- ارتباط مؤثر
6- کارگاه پیش از اردواج
7- صمیمیت افزایی زوجین
8- دوره اعقاید اسلامی
9- دوره اصول فقه
10 دوره فقه اسلامی
11- دوره فلسفه اسلامی
12- سبک زندگی حضرت زهرا سلام الله
13- مدیریت اسلامی و....
جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست
با سلام و عرض ادب خدمت سروران عزیز ، دومین کارگاه آموزشی گروه حسابداری روز پنجشنبه 12 دی ماه 98 در هنرستان شهیده سهام خیام به آدرس : گرگان ، کوی ویلا ، بعد از هنرستان بعثت ، هنرستان سهام خیام برگزار می گردد . بخشنامه کارگاه پیوست می باشد.
ادامه مطلب
گروه منجمان مرودشت بار دیگر به درخواست هیات کوه نوردی شهرستان مرودشت کارگاه آموزشی شناخت آسمان برگزار کرد
در این کارگاه مباحث مرتبط با جهت یابی ها یاداوری شد و سپس به بررسی فواصل نجومی و ابعاد جهان و همچنین تکامل کیهان پرداخته شد
مدرس کارگاه : احمدرضا زارعی

حتی اگر شمارش روزهای هفته از دستت رفته باشد، که می‌دانم رفته، اما...
صبح جمعه را با دست و پا زدن در بیم‌هاو امیدهایش، عصر جمعه را با‌ دلتنگی های خفه کننده اش و پایان جمعه را با افسردگی مزمن و غیرقابل درمانش خواهی شناخت...
این هفته هم تَه کشید.
✅کارگاه متن خوانی دین و زندگی

ویژه کنکور٩٩

کارگاه چی داره؟؟؟ 

تدریس خط به خط دین و زندگی

آمادگی کامل برای امتحان نهایی

بررسی ارتباط آیات ،اشعار واحادیث بامتن

بررسی چالش های احتمالی متن برای کنکور٩٩

با کلی اتفاقای شگفت انگیز دیگه....

✅ثبت نام:
١-ارسال نام ،نام خانوادگی ونام شهر به شماره:

٠٩٢٢٣٢٤٨٩٥٨
یا ارتباط با ادمین از طریق کانال تلگرام دینی لند
@Dini_land
کارگاه طراحی پوستر "یکشنبه خونین" | قیام تاریخی ۵ آذر ۱۳۵۷ گرگاناستاد کارگاه: صابر شیخ رضایی
گرگان، ۲۲ الی ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸
برگزار کننده: مجموعه نگارستان استان گلستان و باشگاه رشد جوان سازمان اوج/ طراح پوستر کارگاه: آقای پاسندی

* لینک خبر و گزارش تصویری کارگاه | گلستان ما
* لینک خبر و گزارش تصویری کارگاه | حلقه وصل
آپدیت نود 32 جمعه 29 آذر 98 آپدیت نود32 جمعه 29 آذر 98 اپدیت 98/9/29 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 جمعه 29 آذر 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 جمعه 29 آذر 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/9/29 جمعه 29 آذر 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 جمعه 29 آذر 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 جمعه 29 آذر 98 کد آپدیت نود32 1398/09/29 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان جمعه 29 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/12/20
Username: TRIAL-0268070031Password: m9v43h95jf
Username: TRIAL-0
نوشتن در زندگی همه افراد جزء جدانشدنی است . راه اندازی کارگاه خوشنویسی با خودکار توسط کتابخانه عمومی ولیعصر (عج) شهرستان ماکو حرکت نوینی در راستای تشویق افراد به خوش خطی می باشد . این کارگاه با حضور استاد خوشنویسی با خودکار جناب آقای "میثم اسمعیل زاده " در چند ترم، طرح ریزی شده است . 

ادامه مطلب
وقتی از دور به هدفت نگا میکنی همه چی آسونه، همه چی دم دسته، همه چی راحته...
مث من که میگفتم خب یه کارگاه میگیریم و اره رو میبندیم روی میز و یه عالمه چیزای خوشکل میسازیم. حالا برای اینکه بدنم هم آماده باشه هر روز ورزش هم میکنم. کتاب هم میخونم که سر در بیارم چی به چیه...
اما خب واقعیت یه جور دیگه س.
کارگاه کوچیک ما، قبلنا تعمیرگاه ماشین بوده. و یه چاله هم داره وسطش! :)) یه مدت هم جوشکاری بوده، یه مدت هم تعمیرگاه کولر... کلا مدلش مدل تعمیرگاهی طوره... و خب
حل تمرین ریاضی پنجم فصل پنجم با جواب
ریاضی پنجم فصل پنجم با جواب در یک فایل ورد در 25 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل پنجم ریاضی ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد. شما بعد از خرید این گام به گام ریاضی پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون ای
در روز نهم اردیبهشت ماه کارگاه آموزش خانواده توسط انجمن علمی معلمان روانشناسی استان مرکزی در پژوهشگاه معلم با حضور حدود 40 نفر از علاقه مندان و اعضای انجمن برگزار شد. مدرس کارگاه سرکار خانم مژگان نظام آبادی با  سرفصل های حل تعارض، مهارت ارتباظی زوجین و تفاوت های زنان و مردان کارگاه را اداره نمودند.

عکس های بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.
ادامه مطلب
رونمایی از پوستر (نگاره) رسمی نمایشگاه بیست و سوم و سمینار نهم، فانوس پنجم. برای دانلود پوستر در ابعاد واقعی روی تصویر کلیک کنید.

یازده تا سیزده اردیبهشت ماه 98
چهارشنبه، ساعت 9 تا 15
پنج شنبه، ساعت 9 تا 18
جمعه، ساعت 9 تا 13
در محل دبیرستان دوره اول علامه حلی2:
میدان رسالت - خیابان هنگام - بالاتر از میدان الغدیر - خیابان نعمت زاده - دبیرستان دوره اول علامه حلی2 تهران
بیستم اسفند بود که تارزان غیرتی نیومد دانشگاه و از قبلش هم به من گفته بود و قرار بود به جاش برم سر کلاس کارگاه آمار بعد اونجا فهمیدم که ترم پیش استاد کارگاه ما چقدر هیچی یادمون نداده! منی که بیست کلاسش بودم هیچی از اینایی که استاد تارزان میگه بلد نیستم و ازش اجازه گرفتم که بعد از اون کلاساش رو برم و در نتیجه الان دوشنبه‌ها تا شش دانشگاهم و تا برسم خونه شده شش و نیم و تا بخوام یکم ولو شم شده هشت و منم که تنبل عمرا درس بخونم به جز این سه شنبه هم تا
وقتی که سهمم از زمین قدری تبسم بود
هر سال از این زندگی یک فصل پنجم بود
فصلی که پر بود از تنفر ، خشم ، از نفرت
فصلی که در آن مردمش یکسر تهاجم بود
جایی که دل بستن فقط مال مترسک هاست
مشروب ها از الکل یک خوشه گندم بود
یک نعره آنجا از زمین تا آسمان رفت و
مرداب طوفانی شد و دنیا تلاطم بود
عجب فصل عجیبی بود فصل پنجم عاشق
که شاعر هم دچار یکسری سو تفاهم بود
نماز حاجت در روز جمعه

نحوه خواندن نماز حاجت در روز جمعه

روز جمعه سرور روزهاست، خداوند نیکی ها را در آن چند برابر میکند و گناهان را در آن می زداید و درجات را در آن بالا می برد و دعاها را در آن اجابت میکند و غم ها را در آن برطرف می سازد و حاجت های بزرگ را در آن برآورده میکند. در روز جمعه چند اعمال مستحبی دارد که یکی از این اعمال خواندن نماز روز جمعه جهت تحقق یافتن حاجت میباشد که بسیار مؤثر و مجرب میباشد.
ادامه مطلب
اجاره کارگاه در تهران
کارگاه، در لغت به معنی محل انجام کار اتاق یا ساختمانی است که هم فضا و هم ابزار(یا ماشین آلات ) مورد نیاز برای ساخت یا تعمیر کالا های ساخته‌ شده را ارائه می‌کند.
کارگاه محلی است که کارگر به درخواست کارفرما یا نماینده‌ی او در آن جا کار می‌کند، از قبیل مؤسسات صنعتی، کشاورزی، معدنی، ساختمانی، ترابری، مسافربری، خدماتی، تجاری، تولیدی، اماکن عمومی و امثال آن‌ها. کلیه‌ی تأسیساتی که به اقتضای کار متعلق به کارگاه‌اند، از ق
میگردى بین مخاطب هایى که،
تمامِ هفته را کنارشان گذراندى...
میگردى بین تمامِ آنهایى که،
کِیفَت کنارشان کوک است...
میگردى بین صمیمى ترین ها
با معرفت ترین ها...
تا پیدا کنى یک نفر را؛
که جمعه ات را
غروبِ جمعه ات را
برایت بسازد
برایت شیرین بسازد...
نیست!
نه این هفته
تا آخرِعمرت هم بگردى،
پیدا نمى شود
جمعه یار میخواهد...
غروبِ جمعه یار میخواهد...
یار اگر نباشد،
تمامِ دلتنگى ها
تمامِ خستگى ها
تمامِ نا امیدى هاى هفته ات،
بغض میشود در گلویت و
نمیترکد که نمی
همزمان با پنجم مرداد ماه به مناسبت سالروز اولین اقامه نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی، نشست خبری با اصحاب رسانه و ائمه جمعه و جماعات شهرستان برخوار در محل ستاد نماز جمعه دولت آباد برگزار شد .
به گزارش عصرحباد؛ امام جمعه شهر حبیب آباد در این نشست ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد برگزاری نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی، افزود: به فرموده امام خمینی رحمة الله علیه، نماز جمعه یک نماز صرفاً عبادی نیست، بلکه دارای ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ا
 رزرو اینترنتی اسکان نوروزی۹۸ فرهنگیان
#آغاز : ۳ اسفند 
#پایان : ۲۴ اسفند
متقاضیان به نشانی به سایت زیر مراجعه نمایند
eskan.medu.ir 
 فرهنگیان محترم در بازه زمانی ۲۸ اسفند لغایت ۱۲ فروردین می توانند با مراجعه حضوری در پایگاه های اسکان فرهنگیان در استان ها از ظرفیت پذیرش حضوری نیز استفاده نمایند.

کارگاه طراحی پوستر "یکشنبه خونین" | قیام تاریخی ۵ آذر ۱۳۵۷ گرگاناستاد کارگاه: صابر شیخ رضایی
گرگان، ۲۲ الی ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸
برگزار کننده: مجموعه نگارستان استان گلستان و باشگاه رشد جوان سازمان اوج/ طراح پوستر کارگاه: آقای پاسندی
تقویم شیعه
بیست و پنجم ذی الحجه
۱- نزول سوره هل اتی
در این روز سوره هل اتی در شأن امیر المومنین و فاطمه زهرا و امام حسن و امام حسین علیه السلام نازل شده است. این مهم بعد از سه روز روزه آنان و اعطای افطارشان به مسکین و یتیم و اسیر بود که طعام بهشتی نازل شده. بنابر نقلی روز ۲۵ ذی الحجه سوره مبارکه نازل شد. امام صادق علیه السلام فرمودند: آن کاسه‌ای که طعام از بهشت آوردند و آن بزرگواران میل کردند نزد ماست و حضرت صاحب الامر علیه السلام آن را ظاهر خواه
با آدم های زیادی می شود صبح تا عصر جمعه را گذرانید
طوری که نفهمی آفتاب صبح جمعه ات کِی غروب کرد!؟
آنها که دل زنده اند
آنها که دل و دماغ یک جا نشستن و صحبت های طولانی را ندارند
آنها که آدم های دست توی دست دویدن و خندیدن و قهقهه اند!
اما آدم های کمی هستند که می توان دلتنگی غروب جمعه را با آن ها سر کرد
همان ها که عصرهای جمعه ی عمرشان ، دلِ شان برای کسی گرفته
همان ها که می توانند مسیرهای طولانی را آرام کنارت قدم بزنند و حوصله شان سر نرود!
 همان ها که بی
#گزارش #خبر

«گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری در اسفند ماه 1398»

با توجه به نزدیک شدن پایان سال و همچنین تلاش مرکز برای جابه جایی هر چه سریعتر دفتر؛ گزارش نهایی امور مالی اسفند ماه آماده و تحویل کمیته امداد شد.

با توجه به شرح تفصیلی موجود در تصویر، مرکز در اسفند ماه 98 بالغ بر 633 میلیون ریال کمک غیر نقدی و 28 میلیون ریال کمک نقدی به مددجویان خود ارائه داده است.
حل تمرین ریاضی پنجم فصل دوم
ریاضی پنجم فصل دوم با جواب در یک فایل ورد در 41 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل اول ریاضی ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد. این گام به گام ریاضی پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب دریافت کنید ، و بطو
خیلی برام جالبه که اکثر مردم ایران میگن ما پارسی هستیم و هیچ ربطی به مناسبات اعراب نداریم. ولی روزهایی مثل ولنتاین و هالووین و... غربی میشوند و کلا پارسی بودن یادشان میرود.
سوالی که برای من ایجاد میشود، این که این همه پارادوکس از کجا نشعت میگیره.؟؟؟؟
به هر حال ما تو فرهنگ ایران باستان روزی داریم به نام "سپندارمذگان" که از ولنتاین غربی ها خیلی خیلی قدمت‌اش بیشتر است.
سپندارمذگان روز پنجم اسفند است. ابوریحان بیرونی در آثارالباقیه آورده‌ است که
حل تمرین ریاضی پنجم فصل ششم با جواب
ریاضی پنجم فصل ششم با جواب در یک فایل ورد در 28 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل پنجم ریاضی  را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد.  این گام به گام ریاضی پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب دریافت کنید
 روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین توسی و روز مهندس نام گذاری شده است.ابو جعفر محمد بن محمد بن حسن توسی، مشهور به خواجه نصیرالدین در ۵ اسفند ۵۷۹ در توس دیده به جهان گشود. خواجه نصیرالدین توسی شاعر، فیلسوف، متکلم، فقیه، دانشمند، ریاضی دان و منجم ایرانی سده هفتم است و به افتخار روز تولد این دانشمند بزرگ پنجم اسفند به عنوان روز مهندس نام گذاری شده است.
به سلامتی تمام کسانی که مهندسی را درک کردند،
آقا ما یه هفته (درواقع 8 روز) بهمون گذشت، هر روزش از روزهای قبل گردن کلفت‌تر و طولانی‌تر و پربارتر!
این 8 روز از جمعه شروع میشه که یه تحلیل فیلم خفن Joker داشت توش.... واقعا حرفای وحید حرف نداره 3>
شنبه‌ش که جلسه‌ی چند ساعته‌ی منابع انسانی شرکت سایه رو داشتیم... کلی بحث و تبادل اطلاعات با مدیر مجموعه و بچه‌هاشون... جلسه‌ی DeArc تو کافه گراف هم که به جای خود پربار و خفن :))
1شنبه که بارون زد و هوا بس ناجوان‌مردانه خوب شد و پیاده روی از دانشگاه تا پارک م
مراسم اختتامیه کارگاه سخنوری،فن بیان و مقدمه ای بر اجرا،عصر پنج شنبه 17 مرداد ماه در سالن اجتماعات شهید روا آب پخش برگزار شد.
این کارگاه با همت مهندس بهزاد بویری مشاور امور جوانان شهردار آب پخش و با حضور و تدریس حسین دهقان مجری توانمند استان بوشهر برگزار شد.
در این کارگاه از شهرهای مختلف استان حضور داشتند،هنرجویانی از شهر کلمه گرفته تا روستای بهر و شهرهای شبانکاره و وحدتیه و آب پخش و غیره. 
ادامه مطلب
✅شنبه ۱۸ خرداد چهارم ۱ از ساعت۸ تا۱۰ 
✔چهارم ۲ از ۱۰ تا ۱۲
✅یکشنبه ۱۹ خرداد ۸تا ۱۰  چهارم ۳ 
✔پنجم ۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۲
✅دوشنبه ۲۰خرداد ۸ تا۱۰ پنجم ۲ 
✔ پنجم ۳ ساعت ۱۰ تا۱۲
✅ سه شنبه۲۱ خرداد ششم 
⭕جهت تحویل پرونده حضور ولی الزامی است...
کارگاه نقد و بررسی سریال «سیزده دلیل برای اینکه...» از طرف برنا این هفته موضوعش «خودکشی» و «قضاوت» هست. اگر نوجوونی اطرافتون دارید که این سریال رو دیده، یا با این موضوع‌ها درگیر هست(کارگاه برای افراد زیر 20 سال هست) بهش بگید که تو این کارگاه‌ شرکت کنه.
کارگاه در دانشگاه شریف برگزار میشه؛ زمانش هم پنجشنبه(12اردیبهشت) ساعت 15 الی 18. هزینش هم 15 هزار تومان هست. برای ثبت‌نام هم به آی دی زیر در تلگرام میتونن پیام بدن:
@alonojavoon
+پست موقت.
برنامه درسی شبکه آموزش روز جمعه 16اسفندماه ۹۸ 

‌‌‌‌✅ متوسطه دوره اول  :

ساعت۹ صبح تا۹:۳۰ درس مطالعات اجتماعی  پایه ۷.

ساعت۹:۳۰تا۱۰صبح درس ادبیات فارسی  پایه ۹

ساعت:۱۰تا۱۰:۳۰درس مطالعات اجتماعی  پایه۸.

برنامه دوره ابتدایی :

⏰ساعت۱۰:۳۰تا۱۰:۵فارس۲

⏰ ساعت ۱۰:۵۰تا۱۱:۱۰ریاضی۶

⏰ساعت ۱۱:۱۰تا۱۱:۳۰درس علوم۴

متوسطه دوم:

⌛️ ساعت۱۱:۳۰ الی ۱۲ درس زبان ۳  پایه۱۲همه رشته ها.

⌛️ساعت۳۰؛۱۲الی۱۳ درس فیزیک۳پایه۱۲ .

⌛️ساعت۱۵الی۱۵:۳۰
ورکشاپ 20  ،سامانه اطلاع رسانی در خصوص برگزاری کارگاه های عمومی و تخصصی روان شناسی، می باشد . شما علاقمندان می توانید کارگاه های مورد نیاز را در این سامانه اعلام نمایید تا با  حد نصاب رسیدن اعضاءکارگاه مورد نیاز شما برگزار شود .
کارگاه های ورکشاپ 20  با حضور اساتید  برتر و مجرب در حوزه  روانشناسی خانواده، درمانی، صنعتی و سازمانی برگزار خواهد شد .
تلفن جهت هماهنگی 09190742124  .
لطفا  در صورت لزوم  ،کلمه  درخواست کارگاه را  به این شماره  پیامک فرما
تدریس های اجتماعی پایه پنجم در آپارات با تدریس محسن نجفی
فیلم تدریس درس 10 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 13 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 14 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 15 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 16 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 17 مطالعات پنجم
ادامه مطلب
کتاب‌های «اعتکاف نیکان»، «با زباله چه‌کنیم؟»، «باغ‌های همیشه بهار: روایتی داستانی از زندگی امام‌محمدباقرعلیه‌السلام» و «خون دلی که لعل شد» در قالب طرح کتاب خوان اسفند ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
ادامه مطلب
دانلود قسمت پنجم برنامه پرشین گات تلنت

کارگردان: آرش سبحانی | ژانر: استعدادیابی | سال تولید: 2020 - 1398 | تاریخ پخش : 09 اسفند ماه 1398
مجریان: فرزان اطهری و تارا گرامی | تعداد قسمت ها: 11 قسمت | مدت زمان هر قسمت: 60 - 120 دقیقه
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول سوئد | تهیه کننده: آرش سبحانی | سازنده : سایمون کاول

درباره ی پرشیاز گات تلنت :
یک مسابقه تلویزیونی است که در شبکه ام‌بی‌سی پرشیا استعدادهای درخشان را کشف می‌کند. این برنامه استعدادهای خوانندگان، رقاصان،
رهبر انقلاب اسلامی:
مردم امام جمعه را مرکز مراجعات خود می دانند و حل معضلات خود را از او می خواهند. در دوره ای که حکومت در اختیار مسلمین است دشمن بیش از هر زمان دیگر برای زدودن مفاهیم اسلامی از اذهان تلاش می کند لازم است. ائمه جمعه در گردهمایی های خود به بررسی شیوه های درمان و حل مسائل و معضلات فکری و معنوی مردم بپردازند، زیرا نماز جمعه محلی است که دلها را محکم و ایمانها را قوی می کند و به سربازان و جنود خداوند شجاعت اقدام می بخشد.امامت جمعه به
بلک فرایدی، جمعه سیاه یا حراج جمعه، استثنائی‌ترین روز حراج در دنیاست. این روز درست پس از جشن شکرگزاری است و تمامی فروشندگان جهان در این روز اجناس خود را با تخفیف‌هایی باورنکردنی عرضه می‌کنند. مردم اغلب در سرتاسر جهان برای خرید با تخفیف در این روز خاص صف می‌کشند. جمعه سیاه در ترکیه بیشتر در شهر استانبول وجود دارد و کمی از دیگر شهرهای جهان متفاوت است. جمعه سیاه استانبول تنها یک روز نیست و یک هفته کامل را در برمی‌گیرد و پس از پایان این یک هفت
بنده از ادامه حضور در نماز جمعه و اقامه نماز معذورم. ائمه جمعه اگر نتوانند به مسئولیت عمل کند، نزد خداوند مسئول خواهد بود. خداوند فرموده‌است که اگر مردم مشکلی داشتند، به نماز پناه برده و مشکل خود را برطرف کنند. مردم صدها مشکل دارند که باید این را امام جمعه بیان کند و اگر بیان کرد و مشکل مردم رفع شد، نشانه این است که خوب بیان کرده، اما اگر مشکل مردم رفع نشد، امام جمعه نتوانسته‌است مطلب را خوب بیان کند.

خرید کتاب
* کارگاه طراحی پرچم های شهری* به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
اساتید حاضر در کارگاه:آقایان محمد روح الامین، علی حیاتی و صابر شیخ رضایی
تهران، 28 تا 30 آذرماه ۱۳۹۷
متقاضیان جهت حضور در کارگاه با ارسال رزومه از طریق moukebart@gmail.com
و شماره تماس:021-66596932
اقدام نمایند.
*طراحی پوستر: کارگاه طراحی 3x4
* لینک فراخوان بخش کتیبه و پرچم | پنجمین جشنواره هنر مقاومت
مهلت ارسال آثار در این بخش تا یکم دی ماه۹۷
آخرین‌باری که لیوان چای‌ام سرد نشده بود کی بود؟ طعم آخرین چای داغ را به یاد ندارم. هرچه فکر می‌کنم احساس می‌کنم از مدت‌های بسیار دور اسفند بوده است و چای‌ام سرد می‌شده.
اسفند فصل شور و زندگی است. فصل بیرون‌آمدن از کرختی پنج ماهه‌ی پاییز و زمستان است. این روزها دارم تند‌تند همه‌ی کارها را انجام می‌دهم. انگار پای قول و قراری نانوشته و ناگفته با خودم مانده‌ام، باید همه‌چیز را قبل از شروع بهار آماده کنم.
راستش من عاشقانه لیوان‌های چایی ر
برگزاری کارگاه تخصصی نقد تصوف و صوفی گری برای واحد خواهران کانون علی بن مهزیار برگزار شد.در این جلسه فایل ها،صوت ها و جزوه هایی بین شرکت کنندگان واحد خواهران توزیع و درباره این فرقه و ادله رد آن صحبت و گفتگو شد.
مدرس این کارگاه آقای کبیر بودند که درباره فرق مختلف تحقیق و تفحص می کنند.
دانلود کامل قسمت پنجم 5 سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل سریال دل قسمت پنجم پخش شده 11 دی ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود کامل قسمت پنجم سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود کامل سریال

ادامه مطلب
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

روز جمعه پنجم اسفند ماه 1397
آفر ویژه تور تفلیس
✅3شب و 4 روز
ویژه 12 الی 17 اسفند  
هواپیمایی قشم ایر

3* DALIDA  1.590
3*  LIKE  1.620
3* DEJAVU  1.690
4* GNG TIBLISI   1.860
4* PRIMAVERA  1.890
4* TOSCANO  1.950
4* COLOMBI  1.990
4* GOLDEN PALACE  2.120
4* VILTON 2.190
4* RED LINE  2.290
4* DOLABAURI  2.290
4* CITY CENTER  2.550
4* AMERI  2.870
برای اطلاعات تکمیلی با آرنیکاسیر تماس بگیرید  
☎️02188762762
طول دوره : 16 ساعت
مدرس: استاد جمالی
برنامه زمانی: 
جلسه اول چهارشنبه 8 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه دوم چهارشنبه 15 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه سوم پنج شنبه 16 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه چهارم چهارشنبه 22 اسفند ساعت 9 الی 13
محل برگزاری: 
امیر آباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس شماره دو دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی نفت
هزینه ثبت نام: 
دانشجویان: 80 هزار تومان
سایر: 120 هزار تومان
برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک نمایید:
لینک ثبت نام در د
لیست قیمت لپ تاپ ایسوس (Asus)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اچ پی (hp)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ لنوو (Lenovo)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اپل مک بوک (apple)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
ادامه مطلب...
کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی با موضوع خانواده با نشاط در روز سه شنبه برگزار شد
با حضور استاد مجرب حوزه ودانشگاه سرکار خانم درویشی✳ این دوره با استقبال خوبی شروع شد حدود ۱۶۰ نفر در این کارگاه شرکت نمودندو با توجه به استقبال شرکت کنندگان ودرخواست آنها ادامه این دوره از سه شنبه هفته آینده به مدت ۱۵ جلسه برگزار میشود ✅مهلت ثبت نام تا روز دوشنبه ۹۸/۹/۴
ازمتقاضیان عزیز خواهشمند است برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به موسسه قرآنی شیفتگان وحی م
کلاغ سپید پایه پنجم دبستان هفت کتاب دریک کتاب
کتاب کلاغ سپید پایه پنجم دبستان ...
,7 کتاب پنجم دبستان کلاغ سپید گاج ,مشخصات، قیمت و خرید کتاب 7 کتاب پنجم دبستان کلاغ سپید اثر ,کلاغ سپید پنجم جدید ,کتاب گام به گام دروس پنجم کلاغ سپید (شاه کلید5) ,کتاب کلاغ سپید شاه کلید (5)(گام به گام دروس پنجم کلاغ) اثر جمعی از ,شاه کلید گام به گام دروس پنجم ابتدایی کلاغ سپید ,گاج کلاغ سپید دروس ۵ پنجم ابتدایی ,کلاغ سپید : گام به گام دروس پنجم ابتدایی شاه کلید کلاغ سپید
امروز جمعه هستوحوصله هردوی مان به کلی باخودمان قهر کرده و از پیشمان رفته است ...
تصمیم به کمی تفریح و خوشگذرانی گرفتیم تاشاید کمی از این بارخستگی کل هفته و دلتنگی های چندساله کاسته شود. دست در دست همدیگرپارک هارا متر کردیم،سنگ فرش های خیابان راوجب کردیم موزیک های خاطره انگیز را میکس کردیم،تمام فیلم های سینما را دوباره از اول دوره کردیم و فیلمی انتخاب کردیم مثل همیشه ردیف پنجم صندلی نه و ده را انتخاب کردیم خوراکی های محبوب خودمان را آماده کر
رژیم غذایی در ماه پنجم بارداری
مادری بدون شک یکی از اتفاقات مهم و زیبا در زندگی زنان است این لحظه نقطه عطفی در زندگی هر زنی است. لازم است که مادران غذاهای مناسبی بخورند و از سلامت خود و فرزندشان در بهترین شکل مراقبت کنند.
زمانی که یک زن، وارد سه ماهه دوم بارداری خود شود، بدن او به طور قابل توجهی تغییر می کند کوچولوی درونش، شروع به شکوفه شدن می کند، که باعث بزرگ شدن شکم او می شود اشتهای او برای غذاها، همانند هورمون هایش تغییر می کنند. هیجان ما
آموزش آنلاین
آموزش نمد
آموزش ویترای
آموزشی
اخبار
الگوی نمدی
برنامه های کلاسی
تکنیک نقاشی
چرم دوزی
دسته‌بندی نشده
دوره آموزشی
سفال مادر و کودک
کارگاه
کارگاه سفالگری
کارگاه شعر فارسی
کارگاه شعر و زبان
کارگاه طراحی
کارگاه نقاشی
گلیم و قالی
همکاری باما
هنر تجسمی
وبلاگ
حل تمرین ریاضی پنجم فصل سوم با جواب
ریاضی پنجم فصل سوم با جواب در یک فایل ورد در ۴۱ صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل سوم ریاضی ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد. این گام به گام ریاضی پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب دریافت کنید
بسم‌الله الرحمن الرحیم
امروز پنجم مرداد سالروز اقامه‌ی نخستین نماز جمعه به فرمان حضرت امام خمینی و به امامت حضرت آیت‌الله طالقانی است. نماز جمعه بیتردید از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی مردم ایران است که نقشی بی‌بدیل در ترویج فرهنگ دینی در سطح جامعه داشته است. نماز جمعه در کلام رهبر انقلاب جزء موضوعات کهنه نشدنی است، نماز اجتماع است، نماز آگاه‌سازی و روشنگری آحاد مردم است. فریضه‌ی نماز جمعه به عنوان نمادی از عزت، اقتدار و وحدت م
الکالویید ها 
یک راهکار برای ثابت نگهداشتن مورفین تریاک؟Manaham یک کاربردوصل کردنی داشتن که چیزایی ک یادمه:سرپنتینآجمالینهیگراسفند
انزیم تئاز تو چی هست و چیکار میکنه؟خانواده نیتراریاسه (عین سوالو یادم نیس ولی به اسفند ربط داشت)
ادامه مطلب
اینترنت
به ازای هر گوشی تلفن در ساختمان باید یک نویز گیر یا Spiltter  بر روی خط تلفن نصب کرد تا اینترنت قطع نشود و ایجاد تویز بر روی خط تلفن دارای اینترنت ننماید .
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
زمانیکه می خواهیم اینترنت کارگاه را از روی سرور share  کنیم  ( سرور دارای دو کارت شبکه می باشد یکی برای شبکه LAN  یکی برای اینترنت ) اگر کارت شبکه ی lan کارگاه دارای IP  باشد سیستم پیغام میدهد که ip  کارت شبکه lan  کارگاه را به ای پی 137.0.0.1  تغییر میدهد  و در نظر می گیرد و این باعث می ش
نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه: پاسخگویی به شبهات شرعی و دینی باید بخش مهمی از خطبه های نماز جمعه ائمه باشد.
به گزارش شریعت نیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما ،  حجت الاسلام و المسلمین قریشی در نشست تخصصی ائمه جمعه اهل سنت استان با اشاره به استناد به اهمیت خطبه های نماز جمعه در جهت دهی عقلی و شرعی جمعه گفت: باید در خطبه های نماز جمعه بر پاسخگویی به شبهات شرعی و دینی توجه بسیاری شود.
ماموستا بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه نیز در این جلسه ب
آخرین‌باری که لیوان چای‌ام سرد نشده بود کی بود؟ طعم آخرین چای داغ را به یاد ندارم. هرچه فکر می‌کنم احساس می‌کنم از مدت‌های بسیار دور اسفند بوده است و چای‌ام سرد می‌شده.
اسفند فصل شور و زندگی است. فصل بیرون‌آمدن از کرختی پنج ماهه‌ی پاییز و زمستان است. این روزها دارم تند‌تند همه‌ی کارها را انجام می‌دهم. انگار پای قول و قراری نانوشته و ناگفته با خودم مانده‌ام، باید همه‌چیز را قبل از شروع بهار آماده کنم.

راستش من عاشقانه لیوان‌های چایی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت سروران گرامی،
به اطلاع می‌رساند با همکاری موکب زینب بنت المرتضی(س)، کارگاه دوخت ماسک در پایگاه بسیج سلمان کن راه‌اندازی شد و جهت رونق این کارگاه نیازمند کمک مالی شما خیرین ارجمند هستیم.

شماره شبا :
ir7007001000217490184001
شماره کارت :7514-7539-7210-5041
کارگاه آموزشی داوری دفاع شخصی بانوان با حضور 35 نفر از بانوان شاغل در صنعت آب و برق برگزار گردید.و جناب آقای مهندس قنبری در پایان کارگاه به تعدادی از همکاران محترم که موفق به قبولی در کارگاه داوری  شده بودند.گواهینامه شرکت در کارگاه داوری تقدیم نمودند.و در پایان دوره اعلام نمودند پس از پایان کارگاههای آموزشی داوری و قوانین و مقرارات با توجه به پتانسیل بالا و اهمیت ورزش  .یک دوره مسابقات دفاع شخصی برای همکاران زیر نظر هیئت ورزش صنعت آب و برق
السلام علی الشیب الخضیب
سلام بر محاسن به خون خضاب شده

از تمامی عزیزان و محبین اهل بیت علیهم السلام دعوت می شود تا در جلسه عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام حضور بهم رسانند

زمان: جمعه 9 اسفند ماه 1398 مصادف با 4 رجب المرجب 1441 ساعت 21
مکان: چهارراه حسینیه روبروی پارک زنبق کوچه شهید پیرایش پلاک 4

نوبت هیئت کربلایی علی نورزاده

توجه :
1- این جلسه آخرین جلسه ی سال 1398 خواهد بود و جلسه بعدی انشاالله 15 فروردین سال 1399 مصادف با 9 ش
صلی الله علیک یا بن الحسن المجتبی … می رسد ازتـَهِ گودالْ صدا واویلا عـمّه کشـتند عمو جانِ مرا واویلا جایِ من نیست در این خیمه خداحافظِ تو نیزه از کِـتف رسیده به کـجا واویلا شب پنجم محرم در لحظه باید وظیفه را شناخت ، از هیچ چیز نترسید و به آن عمل کرد … …
نوشته درس شب پنجم محرم اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
به اطلاع کلیه متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به‌کار مهندسی، کاردانی و معمار تجربی می‌رساند، دومین دوره آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان سال ۱۳۹۸ در کلیه رشته‌های مهندسی مذکور در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (نظارت و اجرا)، عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، همچنین آزمون‌های ورود به حرفه کاردانی در رشته‌های معماری، عمران، شه
دانلود برنامه خندوانه 28 اسفند 97 با لینک مستقیم 
در حال آماده سازی این برنامه میباشیم 

برنامه خندوانه یکی از برنامه های پر طرفدار تلویزیون میباشد . در این برنامه برای شما قسمت اول سری جدید خندوانه را برای شما آماده میکنیم . سری جدید خندوانه در سال 98 پخش خواهد شد .
ادامه مطلب
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران محترم . کارگاه هم اندیشی هنرآموزان حسابداری استان گلستان به تاریخ 23 آبان ماه 1398 در هنرستان شهیده سهام خیام از ساعت 8:30 لغایت 11:30 به آدرس : گرگان ، کوی ویلا ، جنب هنرستان بعثت برگزار می گردد. منتظر حضور سبز شما هستیم . گروه حسابداری
 نکاتی منتخب از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستادهای نماز جمعه که در تاریخ ۱۳۸۱/۵/۵ انجام شده است با عنوان دریچه‌ای دلگشا به سمت معنویّت و آگاهی ارائه خواهد شد.
دریافت pdf
• خدمت به نماز جمعه، خدمت به دین و تقواست؛ چون نماز جمعه برای گسترش تقوا و روح دینی در مردم است؛ همچنان که خدمت به نماز جمعه، خدمت به آگاهىِ سراسری ملت ایران است؛ چون نماز جمعه یک عملِ صرفاً عبادی نیست؛ عملی است که در ذات و ترکیب خود، آگاهی بخش است؛ هم اجتماع عظیم
دانلود جدیدی ترین و خنده دار ترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
دانلود بهترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
دانلود جدید ترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
اعلام نتایج برنامه عصرجدید در هفته پنجم و چهارم و سوم
دانلود اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم و قسمت های 10 و 9

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارتباطات بین فرهنگی